Batoh Helikon Raccoon MK2 20 l - čierny

Batoh Helikon Raccoon MK2 20 l - čierny
 • Značka: Helikon
 • Kód tovaru: PL-RC2-CD-01
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  102,25 € 95,09 € (7% zľava)
  zľava platí ešte
  (79,24 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Druhá generácia originálneho jednodňového batohu Raccoon od Helikonu ponúka dostatočnú kapacitu 20 litrov, kvalitný materiál 500D Cordura a jednoduchú, ale účelnú konštrukciu vhodnú pre outdoorové aj military aktivity.

Hlavná komora disponuje priehradkou na hydratačný vak alebo menší notebook a vnútorným sieťovaným vreckom. V hornej časti sa nachádza krytý otvor na vývod hadice camelbacku alebo káblov elektronických zariadení. Menšia predná komora je osadená priehradkovým organizérom na vaše EDC drobnosti (veci bežnej dennej potreby). Obe komory batohu sú prístupné kvalitnými dvojcestnými YKK zipsami krytými légou proti prieniku nežiaducej vody av spodnej časti majú odtokový otvor. Boky aj čelná strana batohu sú pokryté PALS/MOLLE väzbou na pripevnenie kompatibilných puzdier. Na čelnej strane sa navyše nachádza velcro panel na pripevnenie nášiviek a jednoduchý "držiak" tvorený prevlečenou elastickou šnúrkou vhodný napr. na nesenie vetrovky, ponča alebo mokrých ponožiek.

Batoh je vybavený po dvojici kompresných popruhov na oboch bokoch aj na dne batohu. Tie, okrem prispôsobenia objemu batohu nesenej výbave, predstavujú ďalšiu možnosť na pripevnenie výstroja, napr. deky alebo karimatky. Vrch batohu je opatrený pevným nosným uchom. Chrbát plecniaka je vystužený plastovou doskou, ktorá bráni ich deformácii pri nesení neforemnej výbavy. Chrbát je navyše polstrovaný 3D penou tak, aby bola umožnená cirkulácia vzduchu v priestore medzi chrbtom užívateľa a batohom. Ramenné popruhy batohu sú vzhľadom na jeho jednodenné určenie iba ľahko polstrované a vybavené nastaviteľným hrudným popruhom. Popruhy je možné v prípade nutnosti rýchlo rozopnúť vďaka fastex sponám. Bedrový pás je tvorený jednoduchým popruhom s fastex sponou a je odnímateľný.

Vlastnosti:

• vrecko na hydratačný vak alebo menší notebook

• vývod na hadicu hydratačného vaku alebo káblov

• dvojcestný zips YKK

• kompresné popruhy

• vystužený a polstrovaný chrbát

Parametre
Rozmery (cm)45 x 24 x 20
Objem (l)20
Hmotnosť (kg)1.067
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Helikon Raccoon MK2 20 l - červený-sivýBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - coyoteBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - desert nightcamoBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - hnedý-coyoteBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - modrý-sivýBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - multicamBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - multicam blackBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - olivovýBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - polský vzorBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - sivýBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - svetlo olivovýBatoh Helikon Raccoon MK2 20 l - tiger-stripe

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz