Vesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - adaptive green

Vesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - adaptive green
 • Značka: Helikon
 • Kód tovaru: KK-CMR-CD-12
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  61,36 € 57,68 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (48,07 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Variabilná taktická vesta (Chest rig) určená predovšetkým pre športových strelcov. Vďaka minimalistickému poňatiu a malým rozmerom skvele funguje v kombinácii so streleckým opaskom. Čiastočne modulárna konštrukcia umožňuje prispôsobiť používané zbrani a preferenciám používateľa.

Z výroby je Chest rig osadený dvoma väčšími vreckami s uzatváraním na suchý zips, dvoma menšími otvorenými vreckami a priehradkou na vopnutie kompatibilných vkladacích sumiek (insertov). Každé z väčších vreciek pojme dva pištoľové či jeden krátky puškový zásobník alebo drobné vybavenie ako tlakový obväz a pod. Chlopne vreciek sú pošité sucháčom aj na prednej strane na pripevnenie Velcro nášiviek. Menšie vrecká sú rozmerovo vhodné pre pištoľový zásobník alebo náraďové kliešte. Majú elastické boky a podšívku z protišmykovej koženky. Priehradka pre vkladacie sumky je podšitá flaušom a pojme najviac tri puškové zásobníky. Pod menšími vreckami sa nachádzajú očká z padákovej šnúry, ktoré je možné využiť napr. na zavesenie karabín s rukavicami, ochrannými slúchadlami atď.

Ďalších šesť očiek z Paracordu nájdeme na zadnej strane Chest rigu, ktorá je navyše celá pošitá jemným flaušom. Tieto očká slúžia na podvesenie bežných sumiek štandardu PALS / MOLLE pod pevné vrecká, flauš na pripojenie bočných sumiek so suchým zipsom. Toto riešenie umožňuje značne zvýšiť nosnú kapacitu vesty v prípade potreby.

Nosné ramenné popruhy sú tvaru H, dĺžkovo nastaviteľné a spínané Fastex prackami. V prednej časti sú osadené štyrmi radmi prievlakov so suchým zipsom na pripevnenie menších sumiek. Na chrbte sa nachádza väčší panel suchého zipsu napr. pre menovku. Bedrový popruh je čiastočne elastický a zakončený prackami Fastex na oboch stranách.

Vlastnosti:

• kompatibilita s insermi

• 4 predné vrecká

• kompatbilita s MOLLE/PALS väzbou

• slučky na zavesenie vybavenia

• zadnú časť pokrytú flaušom

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Molle väzba✓ Áno
Počet vreciek4
Hmotnosť (g)390
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (Cordura)
Gramáž (g/m2)263
Vesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - čiernaVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - coyoteVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - multicamVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - olivováVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - siváVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - sivá-čiernaVesta Helikon Chest Rig Competition Multigun Rig - woodland

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz