Puzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - olivové

Puzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - olivové
 • Značka: Helikon
 • Kód tovaru: MO-M07-CD-02
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  45,21 € 42,51 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (35,42 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Puzdro Automotive Med Kit od poľskej značky Helikon bolo navrhnuté ako hlavná automobilová lekárnička. Kompaktný a plochý tvar umožňuje, aby sa zmestilo pod sedadlá, do bočných dverí alebo vreciek sedadiel, zatiaľ čo nedostatok ostrých hrán zabraňuje zachyteniu.

Predná časť má veľký panel s pútkom na suchý zips na individuálne značenie, s reflexným panelom pre rýchlu identifikáciu. Rukoväte sú tiež s reflexnou páskou, na uľahčenie ich nájdenia pri minimálnom osvetlení. Vďaka odnímateľnému ramennému popruhu je možné toto puzdro nosiť aj ako tašku cez rameno.

Vnútro púzdra je umožňuje prispôsobené oddelenie na uloženie zdravotníckeho materiálu. K dispozícii sú 2 ploché vnútorné vrecká uzatvárateľné na zips, vyrobené zo sieťoviny, ktoré umožňujú rýchlu identifikáciu obsahu bez jeho otvárania. Elastické slučky slúžia na uchytenie zdravotníckeho materiálu. V prípade, že sa taška používa ako sada na strelnici, sú tieto slučky ideálne na držanie jednotlivých vopred balených poľných obväzov. Pútka sú vyrobené z elastického lanka a umožňujú individuálne nastavenie v závislosti od typu pomôcok, ktoré pútko drží. Okrem toho taška obsahuje odnímateľný, vystužený panel pokrytý na oboch stranách suchým zipsom so slučkou pre pripevnenie vložiek s háčikom a suchým zipsom (kompatibilné s Versatile Insert System), ktoré sú súčasťou sady.

Celé puzdro je vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je Cordura 500D, YKK zipsy a nylonové pásky.

Súčasťou nie je žiadne lekárske vybavenie.

Parametre
Reflexné prvky✓ Áno
Objem (l)4
Rozmery (cm)24 x 21 x 8
Cordura polyamid✓ Áno
Výška (cm)24
Šírka (cm)21
Hĺbka (cm)8
Hmotnosť (kg)0,561
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)

Puzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - adaptive greenPuzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - čiernePuzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - coyotePuzdro na lekáreň Helikon-Tex Automotive Med Kit - sivé

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz